اولین مجمع عمومی طلاب حوزه

اولین مجمع عمومی طلاب حوزه

آبان 29, 1400

بازدیدها : 298

اخبار, متفرقه

اولین مجمع عمومی طلاب حوزه علمیه قائم(عج) چیذر با حضور آیت الله هاشمی علیا و جمعی از دانش آموختگان و اساتید معزز حوزه در روز پنجشنبه مورخ ۲۰ آبان۱۴۰۰ برگزار گردید.

در ابتدای این جلسه حجت الاسلام سید مظاهر حسینی مدیر کل تشریفات دفتر مقام معظم رهبری به نقش بی بدیل آیت الله هاشمی علیا در تربیت مبلغان و ائمه جماعات منطقه شميرانات پرداختند. وی پس از آن اهداف تاسيس مجمع را برای حضار تشریح کرد.

در این جلسه شرکت کنندگان از بیانات حضرت آيت الله هاشمى عليا مؤسس و رياست حوزه بهره مند شدند. ایشان در بخشی از سخنان خود به ضرورت روحیه عزت نفس در طلاب پرداخته و فرمودند: «هيچ چيز براي روحانيون ناپسندتر از دست دراز كردن به سوى مردم نيست و بحمدالله از ابتداى تاسيس اين حوزه، این امر مبنای کار این حوزه بوده است.»

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین خاموشی، ریاست سازمان اوقاف و امور خیریه کل کشور و حجت الاسلام والمسلمین رحیمی صادق، مدیریت حوزه علمیه استان تهران به ایراد سخنرانی پرداختند.

این مراسم با تقدیر از اساتید و طلاب مکرم به پایان رسید.

اولین مجمع عمومی طلاب حوزه علمیه قائم(عج) چیذر با حضور آیت الله هاشمی علیا و جمعی از طلاب دهه۶۰و٧٠ و اساتید معزز در سالن اجتماعات حوزه به تاریخ ۲۰آبان۱۴۰۰ برگزار گردید.

آدرس کانال ایتا

https://eitaa.com/ayatolahhashemiolya

آدرس کانل تلگرام

https://t.me/hozehghaem_ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی 97 − = 92