یازدهمین جشنواره علامه حلی

یازدهمین جشنواره علامه حلی

تیر 8, 1399

بازدیدها : 206

اخبار, متفرقه

نخستین جلسه شورای علمی جشنواره علامه حلی(ره) با حضور اعضای شورا و مسئولین تعدادی از گروه‌های ارزیابی در سالن آیت‌الله حائری مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه برگزار شد.

در این جلسه که با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد، ۲۸ اثر از مجموع ۵۷ اثر راه‌یافته به این مرحله مورد بررسی قرار گرفته و صلاحیت علمی ۲۷ اثر جهت معرفی به عنوان برگزیده مرحله کشوری یازدهمین دوره این جشنواره مورد تأیید اعضای شورا قرار گرفت.

بررسی صلاحیت علمی ۲۹ کاندیدای انتخاب دیگر، به جلسه بعد این شورا موکول شد.

گفتنی است: در یازدهمین دوره جشنواره علامه حلی(ره) تعداد ۱۷۷۸۰ اثر از سوی طلاب خواهر و برادر سراسر کشور وارد رقابت شده بودند که پس از طی مراحل مدرسه‌ای و استانی، تعداد ۴۵۰ اثر به عنوان برگزیده جشنواره‌های استانی معرفی و ضمن تجلیل در استان مربوط، جهت رقابت در مرحله کشوری، به دبیرخانه مرکزی جشنواره ارسال شدند که پس از ارزیابی‌های انجام شده، نهایتا ۵۷ اثر به عنوان کاندیدای انتخاب برگزیدگی مرحله کشوری به شورای علمی این جشنواره معرفی شدند.

با عنایت الهی آقای مهدی فامیل محمدی و آقای میلاد خوشکار از طلاب حوزه علمیه حضرت قائم(عج) چیذر توانستند در این مرحله از جشنوار رتبه استانی را بدست آورند.

عنایت و توجه مدیریت محترم و هیئت امنای محترم حوزه علمیه چیذر نسبت به فعالیت پژوهشی، علیرغم برخی محدودیت‌ها، راهی برای برنامه ریزی جدّی تحت برنامه “پژوهشیار” بود.

معاونت پژوهش بتوفیق الهی و با “نهراسیدن از قلّت افراد” طرح “پژوهشیار” را ارائه کرد و با حضور تنی چند از طلاب محترم حوزه از جمله شما آنرا دنبال کرد. فعالیت مداوم جنابعالی و دیگر دوستان گرامی در این طرح نشان از پشتکار و جدیت برای رسیدن به چنین موفقیتی بود. این موفقیت می‌تواند گامی نخست و محکم برای اهداف بلندتر باشد.

موفقیت دیگر طرح پژوهشیار، کسب رتبه استانی از سوی جنابعالی و جناب آقای میلاد خوشکار در سطح استان تهران است که مجدد به هر دو عزیز تبریک عرض می‌کنیم. ???

امید است طرح پژوهشیار روزی همچون درختی تناور در استان تهران شناخته شود و دهلیز رشد و موفقیت پژوهشی همه طلاب علاقه‌مند باشد.

حضور فعال دیگر عزیزان، جناب آقای عباسپور و جناب آقای رسول حسنی در طرح پژوهشیار حضوری ارزشمند بود، با امید به موفقیت در دوره های بعدی جشنواره…

وفقکم الله

حوزه علمیه حضرت قائم عج(چیذر) معاونت پژوهش???

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی 76 + = 77