شهید مدافع حرم حجة الاسلام مجید سلمانیان

شهید مدافع حرم حجة الاسلام مجید سلمانیان

مهر 25, 1399

بازدیدها : 169

اخبار, متفرقه

بسم الله الرحمن الرحيم

اشرف الموت قتل الشهاده

رجعت عارفانه پیکر مطهر و به خون نشسته مجاهد فی سبیل الله، مدافع دلباخته حریم و حرم آل الله و محب صادق اهل بیت رسول الله صلی الله علیه و آله، شهید سعید جناب حجة الاسلام مجید سلمانيان رحمة الله علیه و چند تن دیگر از همرزمان و همسنگرانش به دامان پرمهر میهن اسلامی وخانواده‌های مکرم شان را به محضر مقدس حضرت بقیه الله الاعظم ارواحنا فداه، رهبر معظم انقلاب اسلامی و خاندان محترمشان تبریک و تسلیت عرض می نمايم.
جای بسی مباهات است که این شهید بزرگوار سالیانی چند از عمر کوتاه ولی پر برکت خود را در صدف گوهر پرور حوزه علمیه قائم عجل الله تعالی فرجه چیذر گذراند و جرعه نوش زمزم علوم و معارف والای اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام شد.
شهد شیرین شهادت مظلومانه و غریبانه و همنشینی و تقرب به محضر مخدوم با کرامتش حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام گوارای وجودش باد.
سلام و رحمت واسعه الهی را برای روح آن شهيد و صبر جمیل و اجر جزیل برای بازماندگانش از خداي متعال مسئلت مي نمايم.

سید علی اصغر هاشمی علیا
حوزه علمیه قائم عجل الله تعالی فرجه- چیذر

View this post on Instagram

بسم الله الرحمن الرحيم اشرف الموت قتل الشهاده رجعت عارفانه پیکر مطهر و به خون نشسته مجاهد فی سبیل الله، مدافع دلباخته حریم و حرم آل الله و محب صادق اهل بیت رسول الله صلی الله علیه و آله، شهید سعید جناب حجة الاسلام مجید سلمانيان رحمة الله علیه و چند تن دیگر از همرزمان و همسنگرانش به دامان پرمهر میهن اسلامی وخانواده‌های مکرم شان را به محضر مقدس حضرت بقیه الله الاعظم ارواحنا فداه، رهبر معظم انقلاب اسلامی و خاندان محترمشان تبریک و تسلیت عرض می نمايم. جای بسی مباهات است که این شهید بزرگوار سالیانی چند از عمر کوتاه ولی پر برکت خود را در صدف گوهر پرور حوزه علمیه قائم عجل الله تعالی فرجه چیذر گذراند و جرعه نوش زمزم علوم و معارف والای اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام شد. شهد شیرین شهادت مظلومانه و غریبانه و همنشینی و تقرب به محضر مخدوم با کرامتش حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام گوارای وجودش باد. سلام و رحمت واسعه الهی را برای روح آن شهيد و صبر جمیل و اجر جزیل برای بازماندگانش از خداي متعال مسئلت مي نمايم. سید علی اصغر هاشمی علیا حوزه علمیه قائم عجل الله تعالی فرجه- چیذر

A post shared by آيت الله هاشمي عليا (زيد عزه) (@ayatolahhashemiolya) on

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی 41 + = 50